Kaziuko mugė

Kovo 4 d. nušurmuliavo šv. Kaziuko mugė mūsų mokyklos kiemelyje. Visus pasveikino su šia švente 3 d, 4 c ir Jurgelio meistrelio studijos mokinukai.

Stalai buvo nukrauti gražiais rankdarbiais ir gardžiais kepiniais. Prekyba vyko gana sklandžiai. Didžiausią paklausą turėjo kepti skanumynai. Jie nuo prekystalių išgaravo akimirksniu. Pirkėjams patiko įvairūs rankdarbiai: molinukai, segės, knygelės, įvairūs lankstiniai, atvirukai, apyrankės. Mugės dalyviai galėjo paragauti ir karšto šokolado, ir karštos arbatos. Mugėje, kas pirko, kas pardavė, o kas už dyką atidavė. Kas siūlė, gyrė, tam visi pavydėjo, o kas tylėjo – riestainio skylę turėjo. Kiekvienas užsidirbo nemažą maišą saldainių. Visi  apsipirkę, prisipirkę, sotūs ir laimingi, su geromis nuotaikomis grįžo į klases.

Dėkojam tėveliams, kurie padėjo vaikams pasiruošti mugei ir mokyklos darbuotojams už pagalbą organizuojant renginį. Visi jau laukia kitų mokslo metų, kai  tuo pačiu laiku, toje pačioje vietoje, tokia pat gera nuotaika vėl susirinks į Kaziuko mugę.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.