Išvyka į Kauno Prano Mašioto pradinę mokykla

Sausio 30 d. 32 mokyklos mokiniai – konkurso „Kultūringiausias mokinys 2014“ nugalėtojai – lydimi 3 mokytojų išvyko į Kauno Prano Mašioto pradinę mokyklą.

Jau prie durų mus pasitiko šeimininkai ir išvedžiojo į klases,  kur  kartu su Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos mokiniais dalyvavome lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos, technologijų, šokio pamokose. Buvo įdomu pasimokyti, atlikti įvairias užduotis ir net parungtyniauti. Po pamokos mūsų laukė vaišės, o tada sėdom į autobusą ir pasukome Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus link.

Muziejuje gidė prie didžiulės M. K. Čiurlionio nuotraukos trumpai papasakojo apie dailininko gyvenimą. Vėliau jos lydimi apžiūrėjome originalius paveikslus, stabtelėdami prie kai kurių ir juos aptardami. Džiugu buvo klausyti, kaip  mokiniai atsakinėjo į gidės klausimus apie paveikslų simbolius ir patys  tais simboliais piešė pasirinkto paveikslo tolimesnę istoriją. Užvirė darbas:  mokiniai grupelėmis rinkosi paveikslą, tarėsi, ką piešti ir sugulę ant kilimo atliko užduotį. Bet tuo viskas dar nesibaigė. Pabaigę piešinį, grupės nariai turėjo pristatyti ir paaiškinti savo darbelį.  Vėliau mus pakvietė į koncertų salę, kurioje klausėmės M. K. Čiurlionio simfoninės poemos „Miške“.

Vėl sulipę į autobusą, pasukome namo. Pakeliui aplankėme ir uždegdami žvakeles bei tylos minute pagerbėme Prano Mašioto atminimą Petrašiūnų kapinėse. Kelionė visai neprailgo, nes grįžome kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.